SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Doğru Kitleye Doğru Zamanda Erişin !

Müşteri kitlenizle iletişime geçin Markanızı Herkes Tanısın.

Markaların bu pazarlama yöntemini tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden biri; geleneksel pazarlama’da hedef kitleye tam olarak ulaşılmasının mümkün olmamasıdır.. Ancak sosyal medya pazarlaması, daha az bütçe ile doğru hedef kitleye ve daha fazla kişiye erişmeye olanak sağlamaktadır. Diğer bir önemli sebebi ise; çift taraflı etkileşimin sağlanması ve bunun kısa sürede gerçekleşiyor olmasıdır. Örneğin, bir ürün ya da hizmet ile ilgili olumsuz bir durum yaşandı. Tüketicinin bu şikayetini, markanın sosyal medya hesaplarından iletmesi ve markanın ise bu şikayeti kısa sürede çözüyor olması, olası bir felaketten koruyabileceği gibi her iki tarafa da kolaylık ve zaman tasarrufu sağlamaktadır
Etkileşim Reklamları
Müşteri Kitlenizle Etkileşime Geçin

Etkileşim reklamlarıyla, içeriklerinizin daha fazla insan tarafından beğenilmesini sağlayabilir, size ve markanzıa ilgi duyan kitleleri tespit edebilirsiniz.

Form Reklamları
Müşterilerinizden başvuru alın

Form reklamları sayesinde ürününüz ile yada hizmetiniz ile ilgili kitlelere doğrudan ulaşabilir, doğru ve alakalı başvuru toplayabilirsiniz.

Erişim ve Gösterim Reklamları
Geniş kitlelere ulaşın

Hizmetiniz ve ya ürününüz ile alakalı en doğru hedef kitleye yapacağınız erişim reklamları sayesinde marka bilinirliğinizi oluşturun.

Katalog Reklamları
Ürünlerinizi İnternet Üzerinden Satın

Sosyal medya katolog reklamlarıyla, E- Ticaret sitenizdeki ürünler , doğrudan reklamlarda fiyatlarıyla ve görselleriyle kullanabilir. Ürünleriniz ile ilgilenen insanları doğrudan web sitenizdeki ürün sayfasından alışveriş yapmaya teşvik edebilirsiniz.

Benzer Hedef Kitle Reklamları
En iyi müşterilerinizin dijital dünyadaki davranışsal ikizlerine ulaşın

Sosyal medya üzerinden ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgilenen kitlelerin benzerlerini yaratarak potansiyel müşterilerinizi artırabilirsiniz

Markanız Daha İyisini Hak Ediyor!